FOTEG İstanbul fuarında Hall 10 D05 bulunan standımızı ziyaret edin.

FOTEG İSTANBUL, gıda işleme ekipmanları, tedarikçileri, gıda üretim şirketlerinin temsilcileri ve üst düzey yöneticiler için bir buluşma noktasıdır. Dünyanın dört bir yanından gelen tüm katılımcı ve ziyaretçilerle fuar pazardaki en yeni trendleri anlamak için sizlere birçok fırsat sunmaktadır.

Pazarda rekabetçi kalabilmek için marka sahipleri pazarlama, dağıtım ve satışa odaklanırken aynı zamanda verimliliği korumak, kalite standartlarına uymak, gıda güvenliği yönetmeliklerine uymak ve en doğru ürün işleme uygulamalarını takip etmek için bu uygulamaları sağlayan makinelere ihtiyaç duymaktadırlar.

Gıda üreticileri işleme ve paketleme ekipmanların da esneklik ister ve mevcut ve/veya yeni hatların hatta tesislerin optimize edilmesi için ürün ve uygulamalarına göre ayarlanmış makineler talep etmektedir.

Hat verimliliğini, ürün kalitesini, çalışan güvenliğini ve karlılığınızı artırmakla ilgileniyorsanız standımızı ziyaret etmelisiniz.
Aşağıdaki kapsamdaki üretim ve paketleme hatları için tek veya komple çözümler içeren geniş portföyümüz hakkında bilgi edinin:

 Ürün Kontrol ve Hat içi Kalite Güvencesi
 Otomatik Kontrol Terazileri(Checkweigher)
 Metal Dedektörler
 X-ray Kontrol Sistemleri
 Çok Kefeli Teraziler
 Dikey Paketleme
 Bag in Box Paketleme
 Sıvı Dolum ve Kapak Kapatma
 Etiketleme
 Yatay Film ile Paketleme

Bugün ücretsiz giriş davetiyenizi isteyin: [email protected]