Servislerimiz

Proje Yönetimi, Danışmanlık ve Satış
Mert Teknik, ambalajlama makinaları ve ürün kontrol sistemleri ile ilgili projelerin gerektirdiği tüm proje yönetimi, danışmanlık ve satış hizmetlerini sunmaktadır.Yeni veya mevcut projelerin geliştirilip uygulanması konusunda danışmanlık, destek ve satış hizmetleri vermektedir.
Projelerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli tüm geliştirme hizmetlerini kapsamlı olarak sunmaktadır; ihtiyaca göre, proje sahibi adına proje yöneticiliği üstlenerek, ilgili yüklenici firmalar, finans ve kredi kurumları ile gerekli organizasyonu sağlamaktadır.


Satış Sonrası Hizmet Danışmanlığı
Mert Teknik, Müşteri Odaklı Yönetim Anlayışı ile satış sonrasında da Satış Sonrası Hizmet Danışmanlığı desteği vermektedir. Amacımız veriminizi ve kapasitenizi en üst düzeyde korumanızı sağlamaktır.
Mert Teknik, müşterilerine sunduğu tüm makine ve cihazların müşterinin yerinde kurulumunu, operatör ve bakım eğitimini, satış sonrası teknik servis ve yedek parça desteğini kendisi sağlamaktadır. Kurulum işlemleri cihazların teknik eğitimine sahip sertifikalı ve deneyimli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Teknik Servis ve Yedek Parça Desteği;
Mert Teknik, makinanızın orijinal özelliklerini koruması, ilk günkü gibi güvenilir, ekonomik ve verimli çalışmasını sağlamak için konusunda uzman ve deneyimli teknisyen, tekniker ve mühendislilerden oluşan ekibi ile satış sonrası teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz ürün grubunun tek yetkili servis sağlayıcısı Mert Teknik'tir. Firmamız distribütörü olduğu firmaların global teknik hizmet ağları ile sürekli bilgi alışverişi içindedir. Tüm teknik elemanlar belirlenen programlar dahilinde yurtiçinde ve yurtdışında düzenli olarak eğitim almaktadırlar. Teknik hizmet sorumlularımız problemlerinize en üst düzeyde odaklanarak en kısa sürede, en uygun ve en doğru çözümü sağlamayı amaç edinmişlerdir.


Bakım Anlaşması;
Biliyoruz ki; makinalar da oluşan çok küçük bir problem bile sizin için zaman kaybı ve ticari zararla sonuçlanmaktadır. Amaç problemler ortaya çıkmadan önce tespit etmek ve önlem almak olmalıdır, aksi takdirde problemlerin oluşmasından sonra yapılacak çözümler ek maliyetleri de birlikte getirmektedir, bunu önlemenin en geçerli ve ekonomik yolu kapsamlı bir ''Bakım Anlaşması'' olduğu şüphesizdir. Koruyucu bakımlar distribütör firmaların önerdiği şekilde ve zamanlarda, müşterilerimizin çalışmalarını aksatmayacak şekilde planlanarak gerçekleştirilmektedir. Düzenli ve koruyucu bakım ile makinaların kullanım ömrünü uzatarak verim ve kapasitenizi korumuş olursunuz.

 

MERT TEKNİK'in satış sonrası hizmetleri ile;
 

Verimliliğinizi en üst düzeyde tutabilir,
Risklerinizi en aza indirgeyebilir,
 Bakım kalitenizi en üst seviyeye çıkartabilir,
 Bütçenizi koruyabilir,
 Yürütülmekte olan yönetmelik ve yasalara uygun bakım ve tamir hizmeti sağlayabilir,
 Rekabetçi pozisyonunuzu güçlendirebilirsiniz.

Ana hedefimiz en iyiye ulaşmak ve çözüm ortağınız olmaktır.