BREITNER

Sıvı paketleme uygulamaları için teknolojiler

1960 yılında Schwäbisch Hall'da sağlam, yenilikçi ve modern bir şirketin temeli oluşturuldu. Kurucu nesil, paketleme makinesi yapımında uzun yıllara dayanan deneyime sahipti. 

O zamanlar hala yaygın olan tamamen mekanik makine tasarımı, müşterinin esneklik ve düşük işletme maliyeti taleplerini karşılamak için adım adım geliştirildi.

1983'ten itibaren, aşınmaz akış ölçer teknolojisi yöntemini dolum makinelerine uygulamak için testler ve geliştirmeler yapıldı.

Bugün, bu etkileyici teknolojinin devam eden gelişimi, 4. nesil makine serisine ulaşmıştır. Etkili kontrol ve düzenleme teknolojisi yüksek esneklik, kısa kurulum süreleri, sterilizasyona kadar tam otomatik temizlik ve en düşük işletme maliyetleri taleplerini karşılar.

Özellikle yoğun kıvamlı ürünler içeren uygulamalar için, günümüzde tam servo tasarımlı ve gelişmiş kontrol entegrasyonlu dozajlama pistonu teknolojisi hala kullanılmaktadır.

Etkili servo teknolojisine sahip dayanıklı kapak kapatma makineleri, dolum makineleri yelpazesini uyumlu bir şekilde tamamlar.

Yaklaşık 60 yıllık gelişim ve deneyim, müşterilerimizin güveninin ve başarımızın temelidir.