WIPOTEC

Yenilik ve teknoloji tutkusu

Wipotec yüksek performans, süreç ve müşteri odaklı tartım ve ürün kontrol çözümleriniz için yenilikçi, güvenilir iş ortağınızdır. Wipotec, dinamik terazi teknolojisi ve ürün kontrolü alanlarında dünyanın lider şirketlerinden biri olan Wipotec'in %100 bağlı şirketi olarak, "Almanya'da Üretilen" ürünleri ile sıra dışı imalat kalitesi, kolay sistem entegrasyonu ve derin sektör uzmanlığı denince akla gelen ilk isimdir. 

Dünyanın dört bir noktasındaki müşterilerimiz, ürün ve çözümlerimizi tek bir kaynaktan almaktadır. Deneyimli ve motivasyonu yüksek çalışanlarımız, müşterilerimizin ihtiyaç profiline uygun, verimli çözümleri tanımlarlar ve bu amaçla mevcut modüler standart portföyden yararlanır ya da üretkenliği ve pazar konumlamasını iyileştiren, müşteri isteklerine göre uyarlanmış çözümler geliştiririz.

Ortaklıklarımızı sağlıklı bir zemin üzerinde sürdürmeyi ve tıpkı müşterilerimiz gibi, günlük faaliyetlerimizin temeli olarak gördüğümüz uzun vadeli ticari ilişkiler kurmak ve onları sürdürmeyi amaçlarız.

Pazar odaklı tartım ve ürün kontrolü çözümleri 

 Otomatik kontrol terazisi 
 Metal dedektör
 X-ray cihazı
 Optik kontrol
 Catchweighers ve DWS sistemleri 

Wipotec; gıda, ilaç, kimya, gıda dışı, kargo ve lojistik sektörleri için doğru ortaktır.