Aerosoller - Patlamaya Karşı Korumalı TartımSilindirik nesnelerin tartılması
Deodorant veya saç spreyi gibi ürünler normalde farklı boyutlarda silindirik kutu veya şişelerin içerisine doldurulur. Bazı durumlarda hassas, yüksek kaplar kolaylıkla düşer - bu nedenle düzensiz veya ani bant hareketlerinden kaçınılması önemlidir. Otomatik kontrol terazilerimizdeki döner yıldız teker teknolojisi sayesinde, silindirik ambalajlar devrilmeden hat üzerinde tartılır. Formata uygun paketler ile programlı yıldız teker hatta ulaşan kapları alır ve ağırlık hücresi üzerinde döndürür. Ağırlığı yanlış ambalajlar da tespit edilir, ayrılır ve belgelenir. Döner yıldız teker destekli HC-A-IS serimiz de dakikada 400'e kadar tartım performansı sağlar. Döner yıldız tekerin bir format veya ürün değişikliği için değiştirilmesi için bir kaç işlem yeterlidir ve bu işlemler beş dakika içerisinde kolay ve güvenli bir şekilde uygulanabilir.

En küçük ürün formatları bile güvenli bir şekilde taşınabilir.
Konveyör bantları, ürünlerinizin yanal kavrama konveyörleri, üst-alt konveyörler ve besleme vidaları ile yüksek hızlarda güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Küçük tıbbi şişeler, ampuller ya da kozmetik numuneleri gibi en küçük ve en hafif ambalajlar bile doğru şekilde tartılabilir. Çok hafif nesneler için kusursuz ürün, otomatik %100 izleme fonksiyonu dolayısıyla hassas ürünler için kalite güvencesinde yeni imkanlar sunan HC-A-MI serimizdir.
Küçük ambalaj boyutları genellikle yüksek performanslı çok bantlı otomatik kontrol terazilerinin kullanılmasını gerektirir. Çubuk ambalajlar ya da dört taraflı mühürlü poşetler bunlara örnek olarak gösterilebilir. Her bir hat için ayrı ekranlı yüksek hassasiyetli ağırlık ölçümleri sunulur. Çok hatlı üniteler ihtiyaçlara uygun olarak, özel uygulama gerekliliklerine göre geliştirilir ve imal edilir.

Kusursuz ürünler için güvenilir metal algılama
Kozmetik üretiminde müşteri memnuniyetinin sağlanması için yabancı nesnelerin güvenilir bir şekilde tespit edilmesi de önemlidir. Örneğin bebek bezlerinin üretimi sırasında metal talaşlarının olup olmadığı kontrol edilmesi, son müşterinin güveninin kaybedilmemesi açısından önem taşır. Güvenilir metal dedektörlerimiz, istenmeyen metal nesneleri ışık hızında tespit eder ve bu ambalajları ya da ürünleri, etkilenen ürretim hattından ayırır. Yabancı madde bulunmaması durumunda metal dedektörler tüm parçalar üzerinde eksiksizlik kontrolü gerçekleştirebilir.

Wipotec yüksek hassasiyetli otomatik kontrol terazileri, son derece hassas metal tespit elemanları ile birleştirilebilir. Alandan tasarruf sağlayan ünitede her iki kontrol fonksiyonu da mevcuttur ve bu fonksiyonlar, kusursuz kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığı sağlayan bir HMI üzerinden çalıştırılabilir. İstenmeyen ürünlerin çıkarılması hedeftir ve olası düzensizlikler her zaman gözden geçirilir. Eksiksiz dokümantasyon desteği sayesinde üretim sırasında oluşan hataların kaynaklarını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Metal dedektörlerimiz bağımsız olarak kullanılabilir ya da üretim hattına kusursuz şekilde entegre edilebilir.

                                

Amacımız: En İyi Entegrasyon, En İyi Performans

Wipotec'in modüler sistemleri, neredeyse tüm uygulamalarda kullanılabilir. Mevcut üretim hattınıza sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir veya gerekmesi halinde diğer yüksek teknoloji üniteleri ile birleştirilebilir. Wipotec çözümlerinin imalatındaki çeşitlilik sayesinde, makinelerimizi uygulama ihtiyaçlarınıza göre en uygun şekilde uyarlayabiliriz. Elektromanyetik Kuvvet Restorasyonu (EMFR) prensibine göre çalışan ileri teknoloji tartım hücrelerimizin kullanımı, optimum tartım sonuçlarını garanti eder. On yıllara dayanan deneyimimizden ve kusursuz çok yönlülüğümüzden yararlanın!

Otomatik kontrol terazileri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Örnek uygulamalar hakkındaki broşürü indirmek için lütfen tıklayınız.