Yüksek Performansta Dökme Ürün Paketleme

 

 

Paketleme hatlarına yatırım yapmadan önce dikkat edilmesi gereken birçok şey var. Gıda ürünlerinin yüksek kalitesini korumak için günlük zorlukları dikkate alarak, gerek Türkiye gerekse ihracat pazarları için farklı ürün çeşitlerini göz önünde bulundurmak gereklidir. Öte yandan, üretimde kayıp oranını en aza indirerek, çalışma sürelerini optimize ederek, ambalajlama ve ergonomiyi artırarak üretim tesislerinin verimliliğini arttırmak için genel ekipman verimliliğini (OEE) elde etmeye odaklanılmalıdır.

Çözüm tekliflerimizle; yüksek kapasiteyi yüksek hassasiyetle birleştiren bir portföyle, en pratik ve ileri teknoloji çözümleriyle, ürün kalitenizi korumanızı ve işlem verimliliğini artırmanızı desteklemekteyiz.

 

 

Koli açma, poşet yerleştirme, dolum, poşet kapatma ve koli kapatma süreçlerini içeren Pattyn tam otomatik bag in box kolileme çözümlerinin paketleme kalitenizi nasıl iyileştirdiğini öğrenin.

En güncel X-ray tarayıcı ve optik kontrol çözümleriyle yabancı madde tespiti : Endüstriyel ürünlerin kalitesi, tüm üretim süreçlerinde en yüksek önceliğe sahiptir. Kontaminasyonlu ürünlerin satışa sunulması felaket niteliğinde sonuçlara yol açabileceği gibi ürün geri çağırma ve iade durumları son derece maliyetlidir ve markanıza zarar verir.

Bu gibi olumsuz etkilerin önüne geçmek için, üstün ürün güvenliği sağlayan kapsamlı X-Ray portföyünü sunarak, X-Ray kontrol çözümlerimiz ile, ürün güvenliğini tamamlayarak marka değerini korumanızı sağlıyoruz.

 

Tek ürün veya çeşitli ürün karışımları için zamandan ve yerden tasarruf sağlayan çok kefeli otomatik teraziler : Dökme ürünlerin otomatik ve doğru tartımı için kullanılan Çok Kefeli Teraziler, kompakt tasarımı ve yüksek teknik özellikleri, üretim verimliliğini ve kapasitelerini etkili bir şekilde arttırmalarına yardımcı olması gibi nedenlerle genellikle gıda işleme endüstrisinde tercih edilir.

Ayrıntılı ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.

 

Bag-in-box kolileme sistemleri ile tam ya da yarı otomatik koli açma, poşet yerleştirme, dolum, poşet kapatma ve koli kapatma çözümleri ile optimize dolum ve paketleme işlemleri

Yüksek performanslı hat içi kontrol terazileri ve metal dedektör kombinasyonu ile hem tartım hem de yabancı madde tespiti: ürünlerinizdeki her türlü metal kontaminasyon unsurunu, en ince metal parçacığına kadar güvenli bir şekilde algılanır, otomatik kontrol terazisi ile kontamine ürünler, ağırlık değeri yanlış olan ürünlerden ayrılır ve bu ürünlerden ayrı olarak üretim hattından çıkarılır.