Hakkımızda

Tüm paketleme ihtiyaçlarınız için çağımızın ötesinde yenilikçi, doğru ve özel çözümler

Şirket Profili

MERT TEKNİK 30 yılı aşkın süredir ürün kontrol sistemleri ve ambalaj makineleri alanında proje yönetimi, danışmanlık, satış ve servis hizmetleri vermektedir. Şirket, üreticilerin kendi ürünlerini korumalarını sağlarken aynı zamanda proses verimliliğinin de arttırılmasını sağlayan ileri teknoloji çözümleri sunmaktadır. Gıda, ilaç, kozmetik, kimya ve gıda dışı sektörlerinde çözüm ortağı olan MERT TEKNİK, alanında dünya lideri üreticilerin Türkiye distribütörüdür. Çok yönlü gelişmiş ürün portföyü aşağıdaki kapsamda bireysel veya komple paketleme hatları çözümlerini içerir.

  Ürün Kontrol Sistemleri ve Hat İçi Kalite Güvencesi
 Çok Kefeli Tartım
 Bag in Box Paketleme
 Esnek Paketleme / Doypack
 Sıvı Dolum ve Kapak Kapatma
 Etiketleme
 Yatay Film Paketleme

Misyonumuz

Mert Teknik, müşteri odaklı yaklaşımı ve dünya markaları haline gelen, ulusal ve uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler üreten firmaların yüksek teknolojili ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlara tanıtmayı, genç, dinamik ve iyi eğitimli çalışanlarıyla birlikte gelişmekte olan teknolojiler ile kendini sürekli yenilemeyi, kusursuz ve zamanında hizmet sunmayı, mevzuatlara uymayı, kurumsal, güvenilir, yaratıcı ve girişimci bir şirket olmayı ve kendisine ait varlıkların ve kaynakların değerini sürekli artırmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

“Tüm üreticilerin, ürün kalitesini korumalarına olanak sağlamak ve en iyi otomatik çözümlerle, üstün müşteri hizmetleriyle proses verimliliklerini artırmak”. Mert Teknik, yüksek kaliteli ekibi, modern altyapısı, yeni teknolojileri kullanan yenilikçi ve öncü uygulamaları ve engin deneyimi sayesinde, ürün kontrol sistemleri ve paketleme makineleri alanında “Türkiye'de bir marka yaratma” gururu ile çalışmaya devam etme vizyonunu benimsemiştir.

İnanıyoruz ki

… üreticinin yapabileceği en iyi tasarruf, otomatik ürün kontrolü ve doğru ambalajlama çözümlerinin uygulanması ile gerçekleşir.
... müşterilerimizin üretimdeki tüm yaşam döngüsü ihtiyaçlarını güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde karşılamak için en uygun çözümleri sunmak bir iş geliştirme için zorunludur.
… üretim hatlarında özelleştirilmiş ve optimize edilmiş altyapılar için özgün danışmanlık, yeni teknoloji ve engin tecrübelerin kullanımında yenilikçi ve öncü uygulamaları hızlandırır.

İlkelerimiz

 Mutlak müşteri memnuniyeti
 Ürün girdi maliyetlerini düşürmek ve böylece rekabet gücümüzü arttırmak
 Verimliliğimizi sürekli ve kararlı bir şekilde maksimize etmek
 Hizmet kalitemizi günün şartlarına ve gelişmelere göre sürekli iyileştirmek
 Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin müşterilerimize eksiksiz ve zamanında teslim edilmesini sağlamak
 Kaynakların doğru kullanımı sağlamak
 Kalite yönetim sisteminin gereklerini yerine getirmek, tüm kuruluş çapında benimsenmesini, sistemin verimli çalışmasını ve sürekliliğini sağlamak

İş Ortaklarımız

Dünya çapında faaliyet gösteren know-how ve üretim ile özelleştirilmiş çözümlere odaklanan iş ortaklarımızla yıllardır başarılı bir şekilde çalışıyoruz.​