Mert Teknik

Tüm ambalajlama ihtiyaçlarınıza yenilikçi, zamanın ilerisinde, doğru ve özel çözümler sunuyoruz ...

Mert Teknik, 1987 yılından bu yana Ambalajlama Makinaları konusunda proje yönetimi, danışmanlık, satış ve satış sonrası hizmetleri vermekte ve kendi alanında dünyanın önde gelen üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Genç, dinamik, tecrübeli ve çözüm odaklı personeli ile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, Türkiye ve yurtdışı pazarlarında önemli bir müşteri portföyüne sahiptir.

Misyonumuz

Mert Teknik müşteri odaklı yaklaşımı ile ulusal ve dünya standartlarına uygun kaliteli ürünler imal eden dünya markası firmaların yüksek teknoloji ürünlerini iç ve dış pazarlara sunmayı; genç, dinamik ve eğitimli çalışanları ile gelişen teknolojileri takip etmeyi, zamanında ve kusursuz hizmet vermeyi, yasal mevzuatlara uymayı, kurumsal, güvenilir, yaratıcı ve girişimci bir şirket olmayı ve sahip olduğu varlık ve kaynakların değerlerini sürekli arttırmayı misyon olarak kabul etmektedir.

Vizyonumuz

Mert Teknik üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, son teknolojiyi kullanan yenilikçi öncü uygulamaları ve geniş tecrübesi ile ürün kontrol sistemleri ve ambalajlama makinaları konusunda, "Türkiye'de bir marka" oluşturmanın onuruyla çalışmalarını "rakiplerinden daima bir adım ileride" sürdürmeyi vizyon edinmiştir.

Prensiplerimiz

  • Mutlak müşteri memnuniyeti
  • Ürün girdi maliyetlerimizi düşürmek ve bu sayede rekabetçi gücümüzü arttırmak
  • Devamlı ve azimli çalışarak verimliliğimizi en üst seviyeye çıkarmak
  • Servis kalitemizi teknolojik yeniliklere ve gelişmelere göre devamlı geliştirmek
  • Ürün ve servislerimizin müşterilerimize zamanında ve tam ulaşmasını sağlamak
  • Kaynakların doğru kullanılması
  • Kalite Yönetim Sisteminin gerekliliklerini uygulamak, tüm organizasyonda benimsenerek sistemin verimli çalışmasını sağlamak ve sürekliliğini iyileştirmek

Temsilciliklerimiz